الکتروموتور VEM

یکی از تولید کنندگان آلمانی الکتروموتور شرکت وم (VEM) میباشد که به دلیل مدیریت درست و به جایش و همچنین استفاده از ایده های مبتکرانه توسط مهندسین خِبره ی خود به عنوان یکی از شرکت های دارای دانش فنی بالا شناخته شده است . این شرکت در زمینه ی تولید درایو یا اینورتر با استفاده از راه حل های علمی و کارآمد توانسته است.

محصولات الکتروموتور VEM

محصولات خود را به بالاترین درصد کیفیت برساند و با همین امر قادر شده است که نیاز مشتریان خود را که در سراسر دنیا هستند برطرف کند و در نتیجه سود بالایی هم از تولید الکتروموتور دارد . الکتروموتور VEM استاندارد IEC ابعاد،نصب و خروجی مطابق استاندارد 42677،DIN42673 وکلاس بهره وری این الکتروموتور مطابق استاندارد IEC600034-30 می باشد.

دلایل محبوبیت الکتروموتور VEM

یکی از عواملی که باعث شده است شرکت وم موفقیت امروزه ی خود برسد ، برقراری رابطه با مشتریان خود و از استفاده پیشنهادات آنها بوده است ، مسئولان و مدیران این شرکت روحیه انتقاد پذیری از خود نشان داده اند و در این راه تغییرات زیادی نیز در محصولات خود ایجاد کرده اند . یکی دیگر از عوامل موفقیت الکتروموتور وم استفاده از دانش و تجهیزات روز دنیا در زمینه ی ساخت و طراحی دستگاه میباشد . 

اطلاعات بیشتر درباره الکتروموتور VEM

طراحی موتورها جهت استفاده از اینورتر ، طراحی چدن خاکستری کم لرزش ، غیر آلاینده و صرفه جویی در انرژی ، طراحی برطبق  نصب ابعاد و تخصیص خروجی مطابق با استاندارد DIN 42673 ، کلاس حرارتی F و کلاس حرارتی H به عنوان یه گزینه در دسترس از مشخصات فنی الکتروموتور VEM می باشد

ویژگی های الکتروموتور VEM

الکتروموتور وی ای ام استاندارد IEC از چدن خاکستری می باشد.یکی از ویژگی های مهم الکتروموتور وی ای ام استاندارد IEC،دوام بالا و لرزش کم آن می باشد.محدوده توان الکتروموتور وی ای ام استاندارد IEC،60-132 کیلووات می باشد و محدوده سرعت  دور بر دقیقه را راشامل می شود و بنا به سفارش سرعت پایین را نیز شامل می شود.

مقالات پیشنهادی  الکتروموتور موتوژن

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.