ترمز SEW

ترمز SEW که با نام های ترمز الکترومغناطیسی یا مگنت ترمز ( رکتیفایر SEW ) نیز شناخته میشود . عملکرد ترمز SEW به این صورت است که موج ورودی را به خروجی می رساند که دارای دسته بندی های مختلفی می باشندمگنت ترمز SEW که نام دیگر آن ترمز مغناطیسی است با سایر ترمزها تفاوت مشخصی دارد اولین گزینه به این صورت است که در این ترمزها از یک آهن ربای مغناطیسی استفاده می شود که نقش اساسی در تراکم ترمز دارد. در مگنت ترمز SEW  لنت و صفحات مخصوص و همینطور یک هزار خار نیز استفاده می شود.

مگنت ترمز SEW

این مجموعه دسته بندی های مختلفی دارد به طوری که در زمان جریان برق مگنت ها روال کار به این صورت است که لنت ها باید از صفحات جدا شود و به طور ترتیب روتورهای الکتروموتور نیز شروع به چرخش می کند. در نظر داشته باشید که وقتی برق مگنت ها قطع شود، صفحه در وضعیت چسبیده به موتورهای الکتروموتور قرار می گیرد و به این ترتیب عمل ترمزگیری نیز انجام می شود. ترمزهای مغناطیسی سبب می شوند که طول روتورها اضافه شود به این ترتیب روتور اضافه شده به بخش الکتروموتورها در وضعیت متصل شده قرار می گیرد ابلته انواع تکفاز و سه فاز نیز در این زمینه دیده می شود که هر یک ارزش خاصی دارد.

مزایای مگنت ترمز SEW

مگنت ترمز SEW به شکلی طراحی شده است که میزان سایش را به حداقل می رساند و سبب می شود که دستگاه طول عمر بیشتری دارد . در حالی که سایر ترمزها چنین سیاستی ندارند . چرخش های به کار رفته برای مگنت ترمز اس ای دبلیو دسته بندی های مختلفی دارد به طوری که هر دسته از دیگر متمایز شده است.مگنت ترمز اس ای دبلیو دارای طراحی بی نظیر است و استانداردهای لازم در زمینه طراحی بخش های داخلی به شکلی رعایت شود که ضربات زیاد را دفع کرده و مشکلی ایجاد نمی کند. سرپیچ های به کار رفته در مگنت ترمز SEW به طور روتین طراحی شده است به طوری که می تواند در فضای پر فشار تنظیم دقیق را شامل شود.

جنس ترمز SEW

جنس صفحه به کار رفته برای مگنت ترمز SEW بسیار استاندارد است و هیچ نوع تغییر فرم پس از استفاده طولانی مدت در این محصول دیده نمی شود. خوشبختانه ارزیابی ها نشان می دهد که مگنت ترمز SEW شامل دسته بندی های چند بخشی است که می تواند هر بخش را یک گزینه ارزشمند به نسبت سایر بخش ها در نظر بگیرد. اینطور که مشخص شده است این ترمزها دسته بندی های مختلفی را شامل می شود یعنی دارای سایز اندازه صفحه و نوع آهن ربای متفاوتی هستند که می تواند با توجه به فضای روژه ای مشخص شود در نظر داشته باشید که کیفیت مگنت ترمز اس ای دبلیو بسیار بالا بوده و یک محصول بسیار ایده آل محسوب می شود.

مشخصات رکتیفایر ترمز SEW

رکتیفایرها به طور کلی موج ورودی را به خروجی می رسانند. این محصول دارای دسته بندی های مختلفی است.رکتیفایر ترمز SEW از نوع تک موج وجود دارد که با استفاده از پل دیود طراحی می شود و پلاریته تغذیه ورودی را تغییر می کند به این ترتیب پلاریته خروجی تغییر نمی کند به این ترتیب یکسوسازی های جریان متناوب ایجاد شده و جریان مستقیم به شکل تمام موج استفاده می کند.شکل موج AC به طور کلی در بخش منفی تغییر می کند و با بخش مثبت آن ترکیب می شود.

مقالات پیشنهادی  اینورتر SEW

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.