پمپ اسید دست دوم

به طور کلی هیچ گاه استفاده از پمپ ضد اسید دست دوم و در کل هیچ پمپی توصیه نمیشود اما در شرایط خاص و طبق بررسی های دقیق کارشناسان فنی ما ، قصد داریم تا پمپ های ضد اسید دست دومی که توسط مشتریان به هر دلیل به این فروشگاه معرفی میشود را در این صفحه معرفی نموده تا در صورتی که مورد نظر مشتریان گرامی باشد بوسیله ما به فروش برسد . همچنین قصد داریم  تا انواع پمپ اسید شویی دست دوم ،  پمپ های اسیدشویی کارکرده ایرانی و خارجی را آماده کرده تا مشتریان ما بتوانند به راحتی خریداری نمایند.

فلز  پمپ اسید دست دوم

اسید سولفوریک یک مایع بسیار خورنده برای آلیاژهای فلزی و همچنین برای سایر مواد است. تنها چند آلیاژ فلزی وجود دارد کهدر محدوده 0 تا 99 درصد H2SO4 توصیه می شود. در کنار این مشکلات خوردگی، مسائل خوردگی نیز وجود دارددر پمپ ها ناشی از سرعت چرخش بالا و تلاطم ها بسته به نقطه کار. انحرافات در فرآیند ممکن استمنجر به پدیده های خوردگی غیرمنتظره نیز می شود.مروری بر مواد به عنوان مثال دوبلکس، آستنیتی بالاتر به عنوان مثال. آلیاژ 20، آلیاژهای فریتی و آلیاژهای سیلیکونی بالا به عنوان داده خواهد شد.

مزایا  پمپ اسید دست دوم

مزایا و معایب این مواد در اسید سولفوریک مورد بحث قرار گرفته است. به عنوان مثال، مواد  بیشتر نشان می دهدمقاومت در برابر خوردگی جهانی در اسید سولفوریک، به ویژه برای اسید سولفوریک غلیظ بسیار داغ و متوسط.برخی از نمونه های خوردگی معمولی نیز نشان داده خواهد شد. نوع مهمی از خوردگی به نام فرسایش – خوردگی توضیح داده شده است.

طراحی  پمپ اسید دست دوم

Liquiflo در طراحی و ساخت پمپ های دنده ای با آلیاژ بالا و سانتریفیوژ تخصص دارد.پمپ برای صنایع فرآوری شیمیایی تجربه گسترده و ارائه گسترده ما ازمواد مقاوم در برابر خوردگی و سایش ما را قادر می سازد تا پمپ هایی را مهندسی کنیم که قادر به جابجایی برخی از آنها هستندیکی از سخت ترین و چالش برانگیزترین کاربردهای شیمیایی اینها عبارتند از پمپاژ اسیدها،مواد سوز آور، نمک های خورنده، حلال ها، پلیمرها و انواع دیگر مواد شیمیایی و همچنین گرم است.

مقالات پیشنهادی  پمپ استخری

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.