پمپیران – قیمت فروش

پمپیران در سال ۱۳۵۴ هجری شمسی در شهر تبریز با مساحت ۸۷۵۰۰ متر مربع و با هدف طراحی، تولید و عرضه انواع پمپ و سیستم‌های پمپاژ برای مصارف شهری، کشاورزی و صنعتی تأسیس شده است. کل زیر بنای کارگاه های تولیدی، آزمایشگاه ها و ساختمان های پشتیبانی آن ۴۰ هزار متر مربع و تعداد کل کارکنان شرکت ۴۰۰ نفر است. پمپیران از ابتدای فعالیت، با انعقاد قرارداد انتقال تکنولوژی از شرکت KSB آلمان، انواع محصولات خود را تحت لیسانس تولید نموده است.
لوگوی پمپیران
با توجه به تنوع بالا، محصولات پمپیران در مصارف مختلف خانگی، کشاورزی و صنعتی از جمله در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به کار برده می‌شوند.

وجود آزمایشگاه های مجهز و استفاده از نیروهای متخصص و متبحر یکی از مهم ترین دلایل تولید محصولات باکیفیت در صنایع پمپ سازی و همچنین شرکت پمپیران است و این عوامل توانسته زمینه مساعدی برای ارائه محصولات نوآورانه در صنایع پمپ سازی و کسب انواع استانداردهای مربوطه فراهم کند.

پمپیران با توجه به تشکیلات سازمانی، امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی و نیروی انسانی متخصص، از توانایی های لازم برای انجام فعالیت های تحقیق و توسعه تولید پمپ برخوردار بوده و از این جهت در سال ۱۳۷۶ پروانه تاسیس واحد تحقیق و توسعه (R&D) را از وزارت صنایع و معادن اخذ نموده است.

محورهای اساسی فعالیت های تحقیق و توسعه (R&D) تولید پمپ شرکت به شرح ذیل است:

بهینه سازی پمپ های جدید
طراحی و ساخت پمپ های جدید مورد تقاضای مشتری
تولید با رعایت اصل حفاظت از محیط زیست

 

 

 


 

به منظور دریافت مشاوره ، اگاهی از لیست قیمت و سفارش محصولات با مشاورین و کارشناسان گروه صنعتی درویش تماس حاصل نمایید .

 

021-33116747 | 021-33913151 | 021-33941660 | 02133923983

 

فکس : 33923983

 

پیام رسان های تلگرام و واتساپ

 

0912-7238191

 

در اسرع وقت پاسخگو هستیم