الکتروگیربکس | گیربکس

فروش انواع الکتروگیربکس و گیربکس
 گروه صنعتی درویش در زمینه واردات انواع گیربکس آلمانی ، ایتالیایی و بزرگترین برندهای موجود در بازار جهانی فعالیت می نماید .
فروش ویژه انواع گیربکس های آلمانی ، گیربکس های چینی ، گیربکس های ترکیه ای  ، گیربکس های ایرانی
فروش انواع گیربکس های صنعتی ، گیربکس های حلزونی ، گیربکس های مستقیم ، گیربکس های شافت مستقیم ، گیربکس های خورشیدی

دسته بندی انواع الکتروگیربکس

بهترین برندهای گیربکس موجود در بازار ایران

 همچنین جهت دسترسی شما مشتریان گرامی به اطلاعات فنی گیربکس های موردنیاز، کاتالوگ تمامی برندهای مختلف در جداول زیر جمع اوری شده است . همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

انتخاب گیربکس مناسب :
نحوه محاسبه گشتاور خروجی الکتروگیربکس :
T: P.9950/N2
T: گشتاور [rpm]
T: P.9950/N2
P: توان [kw]
N2: دور خروجی [rpm]
با داشتن گشتاور و اعمال فاکتور ایمنی از جداول مربوطه گیربکس مورد نظر را انتخاب می کنیم.
گیربکس چیست؟
الکتروگیربکس عرفا عامل نیروی جنبشی و حرکت در صنعت الکتروموتور است که به دو دسته جریان مستقیم DC وجریان متناب AC رایج تقسیم می‌شود. در‌صنعت معمولا‌ از الکتروموتور های AC استفاده می شود. که خود به دو دسته تک فاز وسه فاز تقسیم می‌شود.
الکتروموتور تک فاز درتوان های پایین حد‌ود ۱۲/۱ اسب یا ۷٫۵ اسب موجوداست ودر توان‌های بالاتر‌از‌موتورهای سه‌فاز استفاده می‌شود‌. با توجه به مشخصات سیم‌پیچ الکتروموتور ، سرعت دوران‌ آنها معمولا‌ ۷۰۰،۹۱۰،۱۴۲۵،۲۸۵۰ دور بر دقیقه است.
در بسیاری ازمواقع در ماشین‌آلات صنعتی به سرعتهایی متفاوت از سرعت های رایج الکتروموتور های نیاز داریم؛ در برخی مواقع، بنا به محدودیت فضا، نیازمند تغییرزاویه محور دروان هستیم.
الکتروگیربکس یکی ازبهترین و ایمن ترین روشهای رفع این نیازاست. برای تبدیل دور الکتروموتور با نسبت بالا‌(سرعت خروجی پایین)، برای تغییرجهت محور دوران‌ برای افزایش‌گشتاور با‌ راندمان بالا، ……می توان از‌ گیربکس که مجمو‌عه ای ا‌زچرخدنده هاست، استفاده نمود.
به طور كلي گيربكس دنده خورشيدي، بسته به ميزان كاهش دور، از طبقات مختلف تشكيل مي شود كه در هر طبقه نسبت هاي دور به طور معين و به صورت مستقل كاهش مي يابد. بدين نحوه كه تعدادي چرخ دنده دور ورودي هر طبقه را كاهش داده و به طبقه بعد منتقل مي كنند: لذا به واسطه چند مرحله اي بودن كاهش دور در اين نوع الکتروگیربکس ها امكان به دست آوردن دورهاي ايده ال در محدوده اي بين ۰٫۵ تا ۸۰۰ دور در دقيقه وجود دارد. معمولا، نسبت تبديل در هر طبقه اين نوع گیربکس ها بين ۳ تا ۷ متغير است.
لیست قیمت گیربکس
لطفا جهت دسترسی به لیست قیمت گیربکس به صفحه لیست قیمت گیربکس مراجعه نمایید.
کاتالوگ گیربکس و ابعاد گیربکس
مشتری عزیز در صورت نیاز به اطلاعات فنی گیربکس با برند دلخواه خود لطفا ابتدا از منوی بالا نوع گیربکس مدنظر خود را انتخاب نمایید. در غیر این صورت با مراجعه به بانک کاتالوگ، کاتالوگ مد نظر شامل اطلاعات فنی گیربکس و ابعاد گیربکس، را دانلود نمایید.