الکتروگیربکس Nord

گیربکس NORD دارای نمایندگی در بیش از ۶۰ کشور جهان با بیش از ۳۱۰۰ کارمند است. این گستردگی شبکه فروش و خدمات موجب می‌شود تا محصولات و خدمات را در کمترین زمان ممکن و بدون توجه به مکان جغرافیایی به مشتریان تحویل و ارائه نماید.

صنایع فرودگاهی و هواپیمایی کاربردهای گیربکس NORD

صنایع فرودگاهی و هواپیمایی: درایوها، الکتروموتورها و گیربکس‌های NORD در بخش‌های مختلف صنایع فرودگاهی به کار گرفته می‌شوند. کانوایرهای (نوار نقاله) قسمت بررسی وزن بار مجاز مسافران، بالابرهای بهینه شده برای حمل بار بین ورودی و خروجی ایرلاین و کانوایرهای تسمه‌ای برای حمل بار در اشکال و اندازه‌های مختلف توسط درایوها الکترونیکی و الکتروگیربکس‌های NORD راه‌اندازی و به حرکت در می‌آیند.

صنایع سیمان الکتروگیربکس Nord

صنایع سیمان: سیمان از اصلی‌ترین مصالح ساخت‌وساز و ماده‌ای ضروری برای فعالیت‌های عمرانی است. با این‌حال تولید سیمان فرآیندی پیچیده است که هر مرحله از آن نیاز به صرف مقدار قابل توجهی انرژی دارد و این امر سبب می‌شود هزینه‌های تأمین انرژی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین عوامل ایجاد هزینه برای این صنعت باشد. به همین دلیل صنعت سیمان نیاز به تجهیزاتی دارد که علاوه بر کارایی در شرایط کاری سنگین، از لحاظ مصرف انرژی بهینه باشند

سیستم‌های الکتروگیربکس Nord

بیش از ۴۵ سال است که سیستم‌های درایو NORD در شاخه‌‌های مختلف صنعت که نیاز به راه‌حل‌های انتقال و جابجایی دارد حضور فعال دارند. طیف کاملی از تجهیزات مکانیکی، الکتریکی و الکترونیکی شامل گیربکس‌ها و الکتروموتورهای با راندمان بالا و تکنولوژی کنترل متمرکز و غیرمتمرکز، امکان حضور در این صنعت را برای شرکت NORD فراهم کرده است. برای سیستم‌های با فواصل کوتاه و بلند کانوایر، آسیاب و کوره‌های دوار، تخلیه کانتینر و تخلیه سیلوها می‌توان از راه‌حل‌ها NORD بهره برد.

مقالات پیشنهادی  الکتروموتور سه فاز

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.