گیربکس های صنایع دریایی

گیربکس و در کل موتور گیربکس ها کاربردهای بسیاری در صنایع مختلفی دارند که در مقاله های قبل به انها پرداختیم ، به طور مثال با گیربکس صنایع غذایی آشنا شدیم . در ادامه این سری مقالات حالا با یکی دیگر از کاربردها یعنی گیربکس صنایع دریایی آشنا خواهیم شدیکی از انواع گیربکسی که در صنایع دریایی استفاده میشود در کنار گیربکس های خاصی که برای این صنعت ساخته میشود ، گیربکس خورشیدی می باشد.

معرفی کاربرد گیربکس در صنایع دریایی و آبی

ساخت و ساز ناوهای  دریانوردی ،  خدمات بندری یا ماهیگیری و شامل این خدمات میشودفعالیت شرکت های صنعتی دریایی عبارت است از :تولید و تعمیر کشتی های کانتینری نفت کش یدک کشمناسب سکوهای حفاری دریاییمناسب سکوهای ثابت دریایی نفت و گازمناسب لوله گذاری در دریاساخت تاسیسات فراوری و پالایشگاهیایجاد خطوط لوله نفت و گاز در خشکی دایر کردن تاسیسات پتروشیمی است.

تخصص گیربکس های صنایع دریایی

تخصص، تجربه و قابلیت‌های ما، ما را به ارائه‌دهنده راه‌حل‌های خدماتی مطلوب برای هر دو تبدیل می‌کندگیربکس های دریایی و توربین بادی. ما سریع، کارآمد و رقابتی در هر دو شغل خدمات استاندارد وتعمیرات اساسی گستردهما گیربکس های دریایی و همچنین طیف کامل گیربکس های توربین بادی را در عملیات تجاری مدیریت می کنیم.به روز رسانی و راه حل های مقاوم سازی تخصص ما است و قطعات یدکی از مجموعه های مختلف ما تهیه می شود یابلافاصله تولید شد.

مقالات پیشنهادی  گیربکس کانوایر

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.