برندهای کمتر شناخته شده گیربکس خورشیدی

گیربکس خورشیدی ایلماز به 2 صورت  پایه دار یا گیربکس خورشیدی فلنجدار تولید و عرضه می‌شود. موتور گیربکس خورشیدی ایلماز با کیفیت بالا تولید می‌شوند. دنده‌های گیربکس خورشیدی ایلماز همگی سنگ خورده هستند. گیربکس خورشیدی ایلماز با قابلیت راه اندازی با الکتروموتور یا هیدروموتور از طریق فلنج ورودی متناسب بنا به سفارش مشتری تولید می‌شد.

  • شرکت  برندهای کمتر شناخته شده گیربکس خورشیدی

شرکت شاکرین گیربکس اصفهان در دهه ی 50  خورشیدی تاسیس و در زمینه تولید ، طراحی و ساخت انواع گیربکس حلزونی ، هلیکال ، خورشیدی و گیربکس های خاص ، از برترین تولید کنندگان ایرانی می باشد. انواع این گیربکس خورشیدی شامل سری های SH-uc ،  SHmc،   SHfs می باشد .گیربکس دقیق خورشیدی اپکس محصول شرکت اپکس دانامیکس می باشد که دقت بسیاری بالایی در محصولات این کشور وجود دارد

  • گیربکس  برندهای کمتر شناخته شده گیربکس خورشیدی

گیربکس دنده خورشیدی لیمینگ نیز یکی از برندهای گیربکس خورشیدی و سیاره ای است که به گیربکس خورشیدی کوچک نیز معروف می باشدگيربكس خورشيدی بهین با توجه به راندمان بالا، ابعاد كوچک، نصب و نگهداری آسان و قيمت مناسب به سرعت در صنايع مختلف جایگاه ویژه ای پيدا كرد.این شرکت آلمانی نیز به صورت محدود گیربکس سیاره ای تولید میکند .

مقالات پیشنهادی  لزوم استعلام قبل از خرید

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.