گیربکس خورشیدی ایتالیایی

در این مقاله به انواع گیربکس های خورشیدی ایتالیایی خواهیم پرداخت .همانطور که از قبل میدانیم گیربکس خورشیدی یکی از باکیفیت ترین ودارای راندمان بالاترین گیربکس در بین تمامی مدل های گیربکس می باشدگیربکس خورشیدی ایتالیایی STMگیربکس خورشیدیایتالیارجیاناگیربکس خورشیدی بونفیلیولی ساخت ایتالیاگیربکس خورشیدی بروینتفاوت گیربکس خورشیدی ایتالیایی و ایرانی

تفاوت گیربکس های خورشیدی ایتالیایی

مهم ترین تفاوت بین گیربکس های داخلی و ایتالیایی کیفیت مواد اولیه در آن ها می باشد . موضوعی که باید در نظر گرفته شود اغلب ساختارهای داخلی و تولید شده گیربکس های خورشیدی داخلی از نمونه های خارجی به خصوص گیربکس های خورشیدی ایتالیایی ساخته شده است . یکی از مشکلات دیگری که گیربکس های خورشیدی ایرانی دارند ، سنگ نزدن کامل دنده های گیربکس است که باعث سر و صدای بیشتر نسبت به نمونه های ایتالیایی دارد.

شرکت  گیربکس خورشیدی ایتالیایی

از سه ماهه اول 2020، مجموع ماژول تجمعیمحموله های شرکت رسیده است پیشرو در صنعت. بر اساسگزارش سالانه IHS، Trina Solar بوده استدر بین 3 برتر از نظر جهانی قرار گرفتحمل و نقل ماژول برای سال 2017، 2018و 2019. علاوه بر این، Trina Solar رتبه بندی شده استبه عنوان یک توسط بلومبرگ، و دیگرانبرای سالهای متوالی  با نانویی قوی خود در صنعت پیشرو است. که دردر سال 2018، نسبت دارایی به بدهی آن تقریباً 58٪ بود و درآمد فروش آن از بین رفت.

مقالات پیشنهادی  تعطیلی دفتر گروه صنعتی درویش

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.