لیست قیمت پمپ اسیدشویی ایرانی

مهم ترین کاربرد هر پمپ اسید شویی ، شستشوی چیلر ، آبگرمکن و مکان های شبیه به این می باشد . پمپ های نیم اسب معمولا جواب کار را میدهد. اما اگر فشار ، ارتفاع و دبی بیشتر نیاز دارید باید مدل های قوی تری را انتخاب نماییدپمپ اسیدشویی که با نام های دیگری نیز همچون پمپ ضد اسید (یا پمپ اسیدی ) نیز شناخته میشود توسط کارخانه های مختلف ایرانی و خارجی متعددی تولید و عرضه میشود . ابتدا در لیست زیر به نام شرکت های داخلی تولید کننده این نوع پمپ خواهیم پرداخت.

قیمت به روز پمپ اسیدشویی ایرانی

.پمپ اسیدی شیمی پمپ ایرانپمپ ضد اسید بهمنپمپ اسید مایپمپ ضد اسید جت پمپپویا گسترتمامی این محصولات دارای لیست قیمت از درب کارخانه بوده است اما به تازگی با توجه به نواسانات قیمت ارز و عدم ثبات در قیمت مواد اولیه همه این شرکت ها به جز شرکت شیمی پمپ ایران لیست قیمتی عرضه نمیکنند . در حال حاضر لیست قیمت محصولات این شرکت را درج خواهیم کرد . در آینده در صورت عرضه شدن لیست قیمت برای دیگر شرکت ها ، قیمت ها درج خواهد شد.

تحریم لیست قیمت پمپ اسیدشویی ایرانی

تحریم ها جزء مهمی از سیاست ایالات متحده در قبال ایران از زمان اسلامی ایران در سال 1979 بوده استانقلابی که شاه ایران، متحد ایالات متحده را سرنگون کرد. در دهه های 1980 و 1990، تحریم های ایالات متحده بودقصد دارد ایران را وادار کند که حمایت از اقدامات تروریستی را متوقف کند و راهبردهای ایران را محدود کندقدرت در خاورمیانه به طور کلی. پس از اواسط دهه 2000، تحریم های ایالات متحده و بین المللیعمدتاً بر تلاش برای متقاعد کردن ایران برای موافقت با محدودیت‌های برنامه هسته‌ای خود متمرکز شده است. با این حال، تحریم هااهداف متعددی داشته اند و به دنبال مقابله با تهدیدهای متعدد از سوی ایران به طور همزمان بوده اند.

 

مقالات پیشنهادی  پمپ اسید سولفوریک

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.