وارد کننده انواع گیربکس خورشیدی در ایران

واردات گیربکس خورشیدی مانند واردات محصولات صنعتی با مشکلات فراوانی همراه می باشد که در سالهای اخیر بسیار افزایش داشته است . در حالی که بسیاری از محصولات داخلی کیفیت قابل قبولی نسبت به محصولات اروپایی و دیگر نقاط دنیا ندارد ، اما از طرف برخی کارخانه و شرکت های تولید کننده موتورآلات صنعتی و کشاورزی داخلی ( ایرانی ) به وزارت صمت اعلام میشود که ما توانایی تولید محصول خاص را در داخل داریم و نیازی به واردات محصول نیست.

محصول  .وارد کننده انواع گیربکس خورشیدی

اینجاست که واردات مستقیم و بدون دردسر یک سری محصولات یا به میزان زیادی کاهش می یابد و یا به طور کلی متوقف خواهد شد . قبلا برای خرید مستقیم از شرکت های اروپایی و واردات یک محصول زمان تحویل حدود یک ماه بود ، اما با شرایط به وجود امده جدید این زمان گاها به یک سال هم می انجامد .

گروه  وارد کننده انواع گیربکس خورشیدی در ایران

گروه صنعتی درویش تمام تلاش خود را میکند که در کنار فروش محصولات با کیفیت داخلی از جمله گیربکس خورشیدی اصفهان دورمتغیر ، واردات گیربکس خورشیدی ایتالیایی و دیگر محصولات را از جمله گیربکس خورشیدی STM ، گیربکس خورشیدی Reggiana و دیگر برندهای معتبر جهانی را ادامه میدهد ما سالهاست که در امر واردات گیربکس خورشیدی در ایران فعالیت میکنیم و گیربکس های خورشیدی کامل ( اسمبل شده ) و همچنین قطعات جدا ( به همراه لوازم یدکی گیربکس خورشیدی ) همگی توسط فروشگاه گیربکس خورشیدی درویش وارد و به همکاران و مشتریان گرامی عرضه میگردد.

مقالات پیشنهادی  مقایسه گیربکس خورشیدی و گیربکس های دیگر

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.