سوالات مهم درباره استفاده از پمپ آب

در این مطلب قصد داریم تا مهم ترین سوال های مشتریان عزیز را که درباره پمپ آب و استفاده از آن دارید را پاسخ دهیمآیا پمپ آب باید همیشه روشن باشد ؟ روشن بودن همیشگی پمپ آب بستگی به استفاده از مخزن تحت فشار ( منبع ) یا استفاده از ست کنترل ( اتومات) می باشد ، پیشنهاد ما این است که به جای استفاده از منبع آب از ست کنترل استفاده نمایید تا تنها در زمان های نیاز پمپ روشن شود و برای استفاده اماده گردد.

.نکات مهم درباره پمپ آب

  1. آیا پمپ آب نیاز به روغن کاری دارد ؟ در پاسخ بهاین سوال باید گفت بله پمپ آب هیچ نیاز به روغن کاری دارد که با توجه به شرایط دمایی باید از روغن و یا گریس استفاده نمودآیا پمپ آب نیاز به محافظ برق دارد ؟ در صورتی که برق مورد استفاده شما ( اکثرا کل ایران ) دارای مشکلات نواسانی می باشد میتوان قبل از پمپ یک محافظ برق قرار داد تا در شرایط نوسان پمپ نسوزدچرا پمپ آب روشن میشه ولی کار نمیکنه ؟ این سوال میتواند شامل موارد بسیاری شود لذا بدون بررسی دقیق پمپ نمیتوان نظر داد ، اما معمولا این مورد مشکل از کلگی پمپ می باشد.
  2. سوالات مهم درباره استفاده از پمپ آب

  3. پمپ آب روشن نمی شود ، چرا ؟ در این مورد میتواند مشکل از برق کشی و یا سیم کشی داخلی الکترموتور پمپ باشدبرای تعمیر صدای پمپ آب باید چه کرد ؟ البته این مورد باید توسط یک تعمیرکار خبره انجام گردد ولی ابتدا باید دید صدا از کدام قسمت پمپ شنیده میشود و در صورت امکان باید پمپ کاملا باز شود تا مشکل پیدا شود.
مقالات پیشنهادی  لیست قیمت پمپ اسیدشویی ایرانی

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.