پمپ خانگی آب

پمپ خانگی آب ، همونطور از اسمش معلوم است در زمینه های مصرف خانگی استفاده میشود ، امروزه که در کشورمان مشکل کمبود فشار آب در آپارتمان هایی که دارای طبقات زیاد است ، وجود دارد بسیار از این پمپ استفاده میشود . نوع و توانایی نکاتی مانند متراژ واحد ، تعداد شیرهای خانه و طبقات آپارتمان باید دقت کرد . 

انتخاب پمپ آب خانگی مناسب

در زمان انتخاب پمپ خانگی باید به نکات خاص و جزئی دقت کرد ، تا بتوانید بهترین خروجی را دریافت کنید .  با توجه به نکاتی که در پایین گفته میشود باید توان پمپ را انتخاب کنید زیرا تنها در صورتی میتوانید مشکل کمبود فشار آب را بر طرف کنید که الکتروپمپ درست را انتخاب و تهیه کنید . متراژ خانه تعداد طبقات آپارتمان یک میانگین کلی از میزان مصرف آب تمام واحدها تعداد شیر آب موجود .

کاربرد مدل های مختلف پمپ خانگی آب

از این نوع فقط در ساختمان های یک طبقه که متراژ حداکثری 150 متری داشته باشد به کار برده میشود ، به عبارتی میتوان گفت توان پمپ کم است .از این مدل در ساختمان هایی که تعداد طبقاتش 3 بوده و حداکثر 6 واحد داشته باشد میتوان استفاده کرد . متراژ هر واحد حداکثر باید 75 متر باشد . از این مدل پمپ در آپارتمان های 4 طبقه ای با حداکثر 8 واحدِ شصت و هشت متری ، میتوان استفاده کرد . .

پمپ خانگی آب

Lowara بر تولید بالا متمرکز شده است پمپاژ با کیفیت، قابل اعتماد و مقرون به صرفه سیستم ها، به منظور به حداکثر رساندن کاراییبرای ارضای نیازهای مشتریان در بهترین حالتپمپ های به صورت فابریک ساخته می شوندفولاد ضد زنگ که آب را حفظ می کنداز آلودگی جوش لیزری فناوری پمپ هایی را ایجاد می کند که هستندمقاوم در برابر مواد شیمیایی تهاجمی وفرآیند تولید را تضمین می کندبه محیط طبیعی احترام بگذارند امکان استفاده هوشمندانه از آب را فراهم می کند.

مقالات پیشنهادی  پمپ دیافراگمی

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.