اصنافی که مجاز به بازگشایی از ۳۰ فروردین نیستند

 به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، صنوفی که از روز شنبه مجاز به فعالیت نیستند و دولت توصیه ای برای بازگشایی این واحدهای کسب و کار نکرده است.این مشاغل مشمول فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای (به جز سوپر مارکت ها، بهداشتی و شوینده)، پاساژها، مجتمع های اداری و بازارهای مرکزی مسقف، آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، آموزشگاه های رانندگی، رستوران ها و اغذیهو کافی شاپ ها از جمله مواردی است که مجاز به بازگشایی نیستند.

مراکز تجاری اصنافی که مجاز به بازگشایی از ۳۰ فروردین نیستند

فروشی ها، طباخی و فسفودها، گرمابه، استخرها، نمایشگاه ها و مراکز تجاری، مراکز تفریحی، بازی و گیم نت، باشگاه های ورزشی و بدن سازی، تالارهای پذیرایی و گردهمایی، قهوه خانه، چای خانه گفته می شود که این اماکن به عنوان اماکن شلوغ و پرتردد به ستاد ملی کرونا معرفی شده و خواستار عدم ادامه فعالیت آن ها در ایام مدیریت و مقابله با کرونا شده است.

نشریه اصنافی که مجاز به بازگشایی از ۳۰ فروردین نیستند

این نشریه توسط NIST برای پیشبرد مسئولیت های قانونی خود تحت عنوان توسعه یافته استقانون مدیریت امنیت اطلاعات فدرال (FISMA)، قانون عمومی (P.L.) 107-347. NIST استمسئول توسعه استانداردها و دستورالعمل های امنیت اطلاعات، از جمله حداقلالزامات مربوط به سیستم های اطلاعاتی فدرال، اما چنین استانداردها و دستورالعمل ها در مورد آنها اعمال نمی شودسیستم های امنیت ملی بدون تأیید صریح مقامات فدرال مناسباقتدار سیاست گذاری بر چنین سیستم هایی این دستورالعمل مطابق با الزامات است.

بخشنامه اصنافی که مجاز به بازگشایی از ۳۰ فروردین نیستند

بخشنامه A-130 دفتر مدیریت و بودجه (OMB)، بخش 8b(3)، آژانس تامین امنیتسیستم های اطلاعاتی، همانطور که در بخشنامه A-130، پیوست IV تجزیه و تحلیل شده است: تجزیه و تحلیل بخش های کلیدی.اطلاعات تکمیلی در بخشنامه A-130، ضمیمه III، امنیت فدرال ارائه شده است.

مقالات پیشنهادی  معرفی برندهای پمپ اسیدی

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.