image_pdfimage_print

گیربکس SEW

گیربکس SEW آلمان با بیش از ۸۰ سال سابقه در تولید انواع گیربکس های صنعتی بدون شک از برترین برندهای گیربکس صنعتی در دنیا می باشد.
در سال ۱۹۳۱ هسته‌ی اصلی گیربکس SEW توسط Christian Pähr در کشور آلمان ایجاد شد. طی سال‌های بعد این شرکت فعالیت خود را گسترش داد و پس از ۸۰ سال برند SEW به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین و بهترین گیربکس‌های صنعتی در سطح جهان مطرح است.

گروه صنعتی SEW EURODRIVE شعار «جهانی فکر کن، محلی عمل کن» را به عنوان یک اصل در فعالیت‌های خود در نظر گرفته است.
این گروه صنعتی کارخانه‌ها و شعبی در ۴۸ کشور جهان دارد که متخصصین و کارشناسان مجربی در آن‌ها مشغول کار هستند. گروه صنعتی گیربکس SEW با شناسایی نیاز مشتریان در سراسر جهان، همه‌ی قطعات گیربکس‌ها را در یازده کارخانه‌ی خود که در کشورهای آلمان، فرانسه، آمریکا، چین، برزیل، فنلاند و بلاروس هستند، تولید می‌کند و این قطعات تولید شده در ۷۷ کارخانه‌ی دیگر در سراسر جهان اسمبل و آماده‌ می‌شوند.

ویژگی‌های ساختاری گیربکس‌های SEW
ویژگی‌های ساختاری و مواد اولیه به کار رفته در ساخت گیربکس‌های شرکت SEW آلمان با توجه به مدل‌ها و سری‌های مختلف آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. در واقع این شرکت با توجه به محاسبات فنی و حوزه‌های کاربرد هر کدام از این گیربکس‌ها، تغییراتی در ویژگی‌های فنی و ساختاری آن‌ها به وجود آورده است که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان نصب گیربکس در شرایط مختلف با توجه به محل قرارگیری شفت دستگاه
امکان نصب دستگاه به صورت پایه دار و فلنجی با توجه به موقعیت قرارگیری گیربکس
ساخت دستگاه در ابعاد مختلف X100 تا X200 به منظور به کارگیری گیربکس در شرایط مختلف
استفاده از چدن ریخته گری شده برای پوسته گیربکس و همچنین استفاده از آلومینیوم در برخی سایزهای خاص
استفاده از استنلس استیل برای شفت دستگاه
امکان نصب دستگاه به صورت افقی و عمودی با توجه به محدودیت فضا در محل نصب دستگاه

سری‌های مختلف گیربکس SEW
گیربکس‌های تولید شده توسط شرکت SEW-EURODRIVE به طور کلی در دو دسته گیربکس‌های استاندارد (اولیه) و گیربکس‌های صنعتی جای می‌گیرند. تفاوت این دو نوع گیربکس صرف‌نظر از شکل ظاهری در میزان گشتاوری است که توسط آن‌ها تولید می‌شود. اگر نیاز به گشتاور بسیار بالایی باشد؛ تکنولوژی استفاده شده در گیربکس‌های صنعتی SEW دقیقاً برای این کار طراحی و در نظر گرفته شده است. گیربکس‌های صنعتی SEW ترکیبی از سه فاکتور نیرو، کیفیت و دوام هستند. این دستگاه‌های جمع و جور وظایف و ماموریت‌های خود را بدون هیچ گونه مشکلی حتی در شرایط دشوار و سخت انجام می‌دهند. این وظایف حوزه‌های مختلف مثل حمل و پردازش مواد و متریال خام و همچنین انرژی، چوب، صنایع معدنی و تولید فرآورده را شامل می‌شود. گیربکس های صنعتی SEW کلیه نیازهای فنی مشتری را در هر یک از این زمینه‌های کاربردی برآورده می‌سازد.

 

گیربکس‌های صنعتی SEW خود به دوسته گیربکس خورشیدی (سیاره ای) و گیربکس هلیکال (Helical) تقسیم می‌شوند. گیربکس‌های صنعتی سیاره‌ای (خورشیدی)، میزان گشتاور بالایی دارند و گشتاور در آن‌ها به حداکثر مقدار ممکن می‌رسد.

همچنین در یک تقسیم بندی دیگر گیربکس‌ SEW بر اساس نحوه انتقال نیرو نیز تقسیم بندی و از یکدیگر متمایز می‌شوند. بر این اساس گیربکس‌ها دارای سه نوع طراحی کلی هستند که عبارتند از: گیربکس شافت موازی (آویز)، گیربکس زاویه قائم و گیربکس خورشیدی (سیاره‌ای).

با توجه به توضیحات فوق می‌توان گفت گیربکس SEW در مدل و سری های مختلفی تولید می‌شود که در بازار داخلی با نام‌های زیر دسته‌بندی می‌شود:

گیربکس شافت مستقیم SEW
گیربکس کرانویل پینیون SEW
گیربکس آویز SEW
گیربکس حلزونی SEW
گیربکس صنعتی SEW
گیربکس خورشیدی SEW

گیربکس SEW سری S

گیربکس حلزونی ( SEW Helical Worm ) که به دو صورت شافت دار و هالو شافت و همچنین فلنچ دار و یا پایه دار در سایز های مختلفی تولید میگردد

گیربکس SEW سری F

گیربکس شافت موازی یا آویز ( SEW Parallel Shaft ) که به دو صورت شافت دار و هالو شافت به فروش میرسد

گیربکس SEW سری R

گیربکس شافت مستقیم ( SEW Helical ) که با نام گیربکس هلیکال نیز شناخته میشود که به دو صورت فلنچ دار و یا پایه دار تولید میشود

گیربکس SEW سری K

گیربکس کرانویل پینیون ( SEW Helical Bevel ) نیز با نام گیربکس بول نیز شناخته میشود .

گیربکس SEW سری P

این سری شامل گیربکس خورشیدی تولید شرکت SEW می باشد

گیربکس SEW سری X

گیربکس های صنعتی و سایز بزرگ SEW ( قالبا به صورت گیربکس کتابی ) جز این سری می باشد

سوالات متداول:

قیمت گیربکس SEW چقدر است؟

به دلیل نوسانات ارز قیمت موتور گیربکس SEW امکان درج قیمت نمی باشد اما شما میتوانید قیمت روز را از گروه صنعتی درویش اسعلام بگیرید

کاتالوگ گیربکس SEW را چگونه تهیه کنیم؟

کاتالوگ هر مدل را در صفحه بانک کاتالوگ قرار داده شده است .

نمایندگی گیربکس SEW کجاست؟

تهران- خیابان سعدی جنوبی کوچه شهید فخرایی پاساژ صدقی نژاد پلاک 5 فروشگاه درویش


به منظور دریافت مشاوره ، اگاهی از لیست قیمت و سفارش محصولات با مشاورین و کارشناسان گروه صنعتی درویش تماس حاصل نمایید .

021-33116747 | 021-33913151 | 021-33941660 | 02133923983

فکس : 33923983

پیام رسان های تلگرام و واتساپ

0912-7238191

در اسرع وقت پاسخگو هستیم

4/5 ( 1 نظر )