پویا گیربکس

در زمینه تولید و ساخت دستگاه های دور متغیر مکانیکی و گیربکس های صنعتی فعالیت می نماید.مدیریت ارشد این کارخانه به منظور ایجاد نظامی قانونمند و پویا به منظور افزایش کیفیت و رضایت مشتریان و بهبود مداوم الگوی استاندارد ISO 9001-2000 را انتخاب نموده است.

مدیر عامل کارخانه پویا گیربکس متعهد میشود ضمن براورده نمودن الزامات استاندارد ISO9001:2000 این خط مشی در تمامی سطوح درک و سرلوحه انجام فعالیت ها در تمامی واحدها باشد و همواره متناسب با اهداف و مقاصد سازمان مورد بازنگری قرار بگیرد.
شرکت پویا گیربکس برای اولین بار فعالیت خود را در سال ۱۳۷۴ آغاز کرد و با کیفیت خود توانست در سراسر ایران رشد کرده تا یک منبع ارجح برای گیربکس های با کیفیت بالا و قابل اعتماد باشد.

مهندسان شرکت پویا گیربکس از راه های فنی پیشرفته ای استفاده می کنند که موتورهای با انرژی کارآمد را با گیربکس های بهینه کوپل کنند تا مشتریان را با کمترین هزینه ممکن تامین نمایند.
تنوع ساخت:
طیف وسیعی از محصولات Pooya Gearbox شامل گیربکس های هلیکال ، گیربکس های شفت مستقیم پایه دار , فلنچ دار , گیربکس های ترکیبی با دور پایین و گشتاور بالا، گیربکس های دور متغیر گیربکس های حلزونی و ساخت انواع قطعات میباشد

راه کارهای مهندسین شرکت پویا گیربکس می تواند در صنعت و بازارهایی از قبیل غذا و نوشیدنی، انرژی، فاضلاب، بتن، سیستم های تخلیه، ماشین آلات نورد، سیستم های یکپارچه و نوار نقاله ها، جرثقیل، فن و دمنده و توربین مورد استفاده قرار گیرد.

استاندارد ISO 9001:2000
۱-مشتری محوری
کارخانه Pooya Gearbox علاوه بر جلب رضایت مشتریان از طریق قیمت مناسب و تحویل به موقع ، نیازهای آنان را درک و سعی
در بر آوردن آنها دارد.
۲-کیفیت محصول
دیدگاه همیشگی کارخانه ، رعایت استانداردهای ملی و بین المللی محصول با به کارگیری مواد اولیه مرغوب ، روشهای
تولید و تجهیزات مناسب جهت تولید محصول میباشد.

۳-آموزش و شایسته سازی منابع انسانی در این کارخانه نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین گروههای ذی نفع جوهره سازمان را تشکیل میدهند ، لذا افراد موثر بر کیفیت میبایست جهت حصول به صلاحیت کافی آموزش های لازم را فرا گیرند.

 
گروه صنعتی درویش به عنوان نمایندگی رسمی محصولات پویا گیربکس آماده همکاری با مشتریان و همکاران عزیز می باشد


به منظور دریافت مشاوره ، اگاهی از لیست قیمت و سفارش محصولات با مشاورین و کارشناسان گروه صنعتی درویش تماس حاصل نمایید .

021-33116747 | 021-33913151 | 021-33941660 | 02133923983

فکس : 33923983

پیام رسان های تلگرام و واتساپ

0912-7238191

در اسرع وقت پاسخگو هستیم

‫0/5 ‫(0 نظر)

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.