کارخانه گیربکس پارس گرجی صنعت (فضل اله گرجی) از سال 1987 میلادی با هدف طراحی و ساخت گیربکس صنعتی وارد عرصه تولید گردید و با تلاش مدیریت و کارکنان و رویکرد تحقیق و توسعه ماشین آلات، امروز
گیربکس پارس گرجی یکی از نمونه‌های تولید داخل در زمینه انواع مختلف گیربکس‌های صنعتی است که از کیفیت کارایی و دوام بسیار بالایی برخوردار بوده و به گزینه بسیار مناسب در نظر مصرف‌کنندگان تبدیل‌شده است. کارخانه تولیدکننده انواع مختلف گیربکس‌های صنعتی پارس گرجی در شهر تهران واقع شده است و در حال حاضر به تولید انواع مختلف گیربکس های صنعتی که در زمینه های مختلفی مانند صنایع غذایی، صنایع راهسازی و ساختمانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد مشغول می باشد.

گیربکس پارس گرجی یکی دیگر از انواع گیربکس های صنعتی می باشد که ساخت کشور عزیزمان ایران به حساب می آید و از کیفیت کارایی و دوام بسیار بالایی برخوردار بوده و به خوبی با نمونه‌های خارجی و رقبای چینی خود به رقابت می پردازد. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی مدلهای مختلف گیربکس پارس گرجی بپردازیم پس در صورتی که شما قصد خرید هر یک از مدل های گیربکس پارس گرجی را دارید می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه نموده و اطلاعات اجمالی خوبی در مورد مدلهای مختلف گیربکس پارس گرجی کسب نمایید پس با ما همراه باشید:

کارخانه ای بالغ بر 13000 متر واقع در شهرک صنعتی پرند استان تهران با تولید گیربکس صنعتی با توان 0.25 کیلووات الی 55 کیلووات و دور خروجی 1 الی 400 دور در مدل های مختلف پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان در صنایعی از قبیل راه و ساختمان ، آب و فاضل آب ، انتقال و جابجایی مواد ، صنایع غدایی و بسته بندی ، چوب و کاغذ ، رنگ و پلاستیک ، صنایع خم و برش فلزات و … می باشد.
معرفی شرکت پارس گرجی
شرکت تولیدی و صنعتی فارس گرجی به مدیریت فضل الله گرجی در اواخر قرن نوزدهم و در سال ۱۹۸۷ میلادی فعالیت خود را آغاز نمود و در زمینه ساخت و طراحی انواع مختلف گیربکس های صنعتی وارد عرصه صنعتی در داخل کشور عزیزمان ایران شد. با توجه به دانش مدیران و کارکنان حاضر در شرکت پارس گرجی در زمینه تحقیق و توسعه ماشین‌ آلات و تجهیزات صنعتی امروزه و در حال حاضر محصولات بسیار با کیفیت تولید شده توسط شرکت پارس گرجی در کارخانه با مساحت ۱۳ هزار متر مربع که در شهر تهران واقع شده به تولید انواع مختلف گیربکس های صنعتی که دارای قدرت تولید توان در بین 0.25 الی 55 می باشد و همچنین دارای دو خروجی در بین ۱ تا ۴۰۰ دور هستند. در حال حاضر انواع مختلف گیربکس پارس گرجی در مصارف و صنایع مختلفی از جمله صنایع مربوط به راهسازی و آب و فاضلاب صنایع ساختمان سازی و راهسازی صنایع غذایی و بسته بندی محصولات صنایع مختلف فلزات صنایع

مربوط به چوب و کاغذ و صنایع مربوط به رنگ پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

گیربکس خورشیدی

 


 

به منظور دریافت مشاوره ، اگاهی از لیست قیمت و سفارش محصولات با مشاورین و کارشناسان گروه صنعتی درویش تماس حاصل نمایید .

 

021-33116747 | 021-33913151 | 021-33941660 | 02133923983

 

فکس : 33923983

 

پیام رسان های تلگرام و واتساپ

 

0912-7238191

 

در اسرع وقت پاسخگو هستیم

 

‫0/5 ‫(0 نظر)