گیربکس موتوواریو (Motovario) سال ۱۹۶۵ در شهر فورمیجین در مرکز منطقه صنعتی شهر مُدنای ایتالیا تأسیس شد. موتوواریو به تدریج رشد کرد تا به یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان گیربکس در ایتالیا و اروپا برای کاربردهای صنعتی و عمرانی تبدیل شد.

در سال ۱۹۹۸ موتوواریو شرکت Spaggiari Trasmissioni که یک کمپانی شناخته شده با سی سال تجربه در تکونولوژی‌های مکانیکی بود را خرید و دانش و موقیعت تجاری خود را گسترش داد.
کارخانه‌های واقع در شهرهای Formigine و Ubersetto با ۵۰.۰۰۰ مترمربع مساحت و حدود ۵۰۰ نفر پرسنل کار اصلی تولید گیربکس موتوواریو را انجام می‌دهند.

 

انجام تست‌های مختلف روی گیربکس Motovario

موتوواریو محدوده‌ی وسیعی از محصولات شامل گیربکس‌های دور متغیر، هلیکال و هلیکال بول(Helical Bevel)، شافت مستقیم، حلزونی و الکتروموتور و موتواینورترها را برای بخش‌های متعدد صنعتی تولید می‌کند. استفاده از تکنولوژی cutting-edge در فرآیند تولید، کیفیت و دقت محصولات را تضمین می‌کند. بهره‌وری بخش‌های تولیدی شرکت با استفاده از ۱۷۰ دستگاه NC تضمین می‌شوند.

خطوط مونتاژ موتوواریو کاملاً با یک سیستم کامپیوتری اختصاصی از فرآیند تولید تا انبار کنترل می‌شوند. سیستم کنترل فرآیند ثابتی بر کل پروسه‌ی تولید حاکم است تا بهترین کیفیت حاصل گردد. این سیستم امکان مشاهده و کنترل هر مرحله از تولید را فراهم کرده و این امکان را به ایستگاه‌ّهای کاری NC می‌دهد تا با بررسی مداوم اندازه‌ها و وضعیت قطعات در حال تولید، پارامترهای خود را به طور اتوماتیک تنظیم نمایند.

شرکت موتواریو محصولاتش را قابل اعتماد، مستحکم، متنوع و تطبیق‌پذیر و بهترین انتخاب صنایع برای نیازهای مرتبط با انتقال قدرتند معرفی می‌کند.
شرکت موتورایو صاحب چند شرکت و برند تجاری است که نشان آن‌ها ثبت شده و در جهان شناخته شده است.

کاربردهای گیربکس موتوواریو
گیربکس‌ها و محصولات موتوواریو در صنایع مختلفی به کار گرفته می‌شود:

کاربردهای گیربکس موتوواریو در صنایع مختلف
کاربردهای گیربکس موتوواریو در صنایع مختلف
– صنایع مکانیکی و الکترومکانیکی
– صنایع کاشی و سرامیک
– صنایع غذایی، کشاورزی
– صنایع چوب، سنگ و شیشه
– صنایع بسته‌بندی و مظروف کردن مایعات
– صنایع نساجی، کفش و چرم
– صنایع حمل و نقل و لجستیک
– صنایع ساختمانی
– صنایع آرد، دامپروری و پروش گل
– صنایع فولاد و ابزار و ماشین‌آلات آن
– صنایع سیمان و معادن
– وسایل سرگرمی و تفریح (شهربازی‌ها)
– صنایع شیمیایی و داروسازی
– صنایع کاغذ و چاپ
– صنایع پلاستیک و لاستیک

مدل گیربکس موتوواریو :

این شرکت گستره ی متفاوتی از محصولات صنعتی را تولید میکند برای مثال : گیربکس های دور متغیر ، گیربکس هلیکال ، گیربکس هلیکال بول (Helical bevel) ، گیربکس شافت مستقیم و حلزونی ، الکتروموتور و موتواینتورترها  .

این شرکت در طول تولید از تکنولوژی cutting-edge استفاده میکند که باعث بالاتر رفتن کیفیت و دقت در کار میشود .

 

کنترل خطوط مونتاژ این شرکت کاملا نوین بوده و از ابتدای تولید تا انبار با سیستم های کامپیوتری تمام عملکردها کنترل میشود ؛ همچنین این سیستم کنترل به طور ثابت در تمام این عمل ها نظارت داد و همین موضوع باعث ارائه ی بهترین کیفیت ممکن میشود .

با این سیستم میتوان تمام فعالیت ها را مشاهره و روی هرکدام کنترل مورد نیاز را اجرا کرد و این قابلیت به دستگاه های کاری NC داده میشود که اندازه ها و وضعیت قطعات در حال تولید را به صورت ثابت بررسی کند و پارامترهای خود را اتوماتیک انتظیم و آپدیت کند .

 


 

به منظور دریافت مشاوره ، اگاهی از لیست قیمت و سفارش محصولات با مشاورین و کارشناسان گروه صنعتی درویش تماس حاصل نمایید .

021-33116747 | 021-33913151 | 021-33941660 | 02133923983

فکس : 33923983

پیام رسان های تلگرام و واتساپ

0912-7238191

در اسرع وقت پاسخگو هستیم

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)