گیربکس خورشیدی رجینا Reggiana محصولات جدیدی از سری گیربکس های خورشیدی ایتالیایی محسوب می شود دارای ویژگی های برتری نسبت به دیگر گیربکس ها می باشد که  می توان به کارای بالای 98%، حجم کم به دلیل شیوه قرارگیری موازی طبقات و همچنین تحمل گشتاورهای بالا اشاره کرد. محدوده دور ایده آل این گیربکس بین 0.5 تا 800 دور در دقیقه، دامنه نسبت تبدیل این گیربکس در هر طبقه بین 3 تا 7 متغیر می باشد .

این گیربکس ها با داشتن ساختار خاص که به صورت طبقات موازی می باشد، این امکان را ایجاد می کند که بتوانیم در حجم کمتر، گشتاور بالاتر و نسبت تبدیل بالاتری را ایجاد کنیم.

انواع گیربکس خورشیدی رجیانا

گیربکس خورشیدی Reggiana ایتالیا به مدل های زیر تقسیم میشود

  • گیربکس خورشیدی زاویه دار رجیانا
  • گیربکس خورشیدی خطی Reggiana
  • گیربکس خورشیدی هالو شافت رجیانا
  • گیربکس خورشیدی پایه دار رجیانا
  • گیربکس خورشیدی خروجی چرخ دنده Reggiana

گیربکس خورشیدی رجیانا خطی 

این سری گیربکس که در سایزهای 65 تا 2000 تولید میشود و دارای دامنه گشتاور بین 65 تا 32000 نیوتن متر می باشد و در دو سری 2000 و پلاس عرضه میشود

گیربکس خورشیدی خطی یا Linear گیربکس خورشیدی زاویه دار یا Angular گیربکس خورشیدی هالو شافت یا Shrink Disk/ Hollow Shaft گیربکس خورشیدی پایه دار یا in Feet Version گیربکس خورشیدی با خروجی چرخ دنده یا Slew Drive

گیربکس خورشیدی خطی (Linear) در این نوع گیربکس ها، طبقات گیربکس به صورت موازی در کنار یکدیگر قرار می گیرند تا در کمترین حجم بتوانند بیشترین گشتاور و بالاترین قدرت را تولید کنند.

گیربکس خورشیدی رجینا زاویه دار (Angular) در ماشین آلات صنعتی که طول الکترو گیربکس بیش از حد بلند باشد و یا اینکه در سیستم دارای ضربات سنگین باشیم، بهترین انتخاب گیربکس خورشیدی زاویه دار می باشد.

این گیربکس ها به خاطر وجود دنده های مخروطی موجود در این سیستم که خاصیت زاویه دار بودن را برای این گیربکس ها ایجاد می کند ، توانایی تحمل ضربه را برای سیستم امکان پذیر میکند.

این نوع گیربکس ها در صنایع فولاد، قیر، میکسر ها و کانوایرهای صنعتی استفاده می گردد.

مشخصات فنی گیربکس خورشیدی Reggiana رجیانا

گیربکس خورشیدی رجینا پایه دار (In Feet Version) این محصولات از 65 تا 750 daNm – دارای یک پشتیبان مضاعف با پایه، برای بخش خروجی و یک شافت سیلندری برای انتقال حرکت می باشد. سری RR-U عموما برای کاربری هایی اعم از سیستم های صنعتی و ماشین ابزار ها، مناسب است.

گیربکس خورشیدی رجینا هالو شافت (Hollow Shaft)

این نوع گیربکسها برخلاف گیربکس های شافت مستقیم , شافت خروجی آنها بصورت هالو شافت ( مادگی ) میباشد و بصورت هزار خار و تک خار و شرینگ دیسک میباشد که بر اساس نیاز قابلیت استفاده دارد.

گیربکسهایی که در خروجی دارای شرینک دیسک می باشند این امکان را به شما می دهند که در صورت ایجاد گشتاور بالا در خروجی گیربکس و احتمال ایجاد خسارت در سیستم یا گیربکس به صورت مکانیکی این شک را کنترل و از ایجاد خسارت در گیربکس جلوگیری می نماید.

گیربکس خورشیدی رجیانا با خروجی چرخ دنده (Slew Drive) این محصول مناسب برای کاربری هایی اعم از کامیون ها جرثقیلی، دستگاه های خاکبرداری ، جرثقیل های بنادر و لنگر گاه ها و غیره مناسب باشند.

ویژگی اصلی این گروه عبارت است از ساپورت خروجی استیل و یک پینیون مستحکم متصل به شافت ، لذا برای کاربری هایی از نوع یاتاقان های محوری مناسب هستند.

ویژگی گیربکس خورشیدی رجیانا Reggiana : بازده بسیار بالا تا ۹۸% حجم بسیار کم این گیربکس ها و نحوه و فرم قرار گیری دنده ها باعث شده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرند .

این نوع گیربکس ها دارای قابلیت تحمل گشتاورهای بسیار بالا به واسطه مکانیزم انتقال نیرو در بین طبقات می باشند. محدوده دور در این نوع گیربکس ها 0.5 تا 800 دور می باشد .

امکان کوپل بسیار ساده و سریع الکتروموتور بر روی این نوع گیربکس ها این نوع گیربکس ها دارای دوام و استحکام بالا به دلیل انتقال نیرو بین چرخ دنده ها ، می باشند. دارای قابلیت تحمل دور ورودی تا مرز 3500 (دور در دقیقه)

امکان سریع تهیه قطعات یدکی به صورت نامحدود و همچنین تعویص قطعات در محل نصب .

نگهداری بسیار آسان و سرویس سریع این محصول از مزایای این نوع گیربکس ها نسبت به هلیکال و حلزونی می باشد . ابعاد کوچک و قیمت بسیار مناسب

‫0/5 ‫(0 نظر)

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.