شرکت الکتروموتور زیمنس ، موتورهای الکتریکی تک فاز ، سه فاز با توان های مختلف تولید و عرضه به دنیا میکند .

الکتروموتور های Siemens شامل موارد زیر می باشد

. الکتروموتور ترمزدار

. الکتروموتور ساده

. الکترومتور دالاندر زیمنس

. الکتروموتور ضد انفجار SIEMENS

. الکتروموتور تک فاز

ویژگی های الکتروموتور زیمنس آلمان


بدنه آلومینیوم ، سبک بودن ، استاندارد بودن ، انواع سایزهای مختلف جهت مصارف مختلف در کنار بهینه بودن مصرف انرژی دیگر مزیت الکتروموتور های زیمنس می باشد . این شرکت جزو شرکت های چند ملیتی و بین المللی می باشد که توسط ارنست زیمنس در برلین آلمان تاسیس شد .

امروز دفتر مرکزی این شرکت در مونیخ آلمان می باشد ولی در کشورهای مختلف دفتر و کارخانه های مختلف دارد . بسته به نوع الکتروموتور ، کشور سازنده و عملکرد آن ، الکتروموتور های زیمنس دارای قیمت های مختلفی هستند .

شرکت Siemens با توجه به صنایع مختلف و حتی مناطق مختلف با آب و هواهای متفاوت و شرایط خاص سعی کرده محصولات متنوع و با شرایط همان منطقه و کار خاص تولید کند . از جمله محصولات این شرکت می توان به الکتروموتور ضد انفجار اشاره کرد . الکتروموتور های زیمنس در انواع پایه دار ، فلنج دار ، پایه دار و فلنج دار ، نیم فلنج و پایه دار و نیم فلنج تولید می گردد.

الکتروموتور زیمنس آلمان بدون شک یکی از پرفروش ترین الکتروموتورها در دنیا و ایران می باشد. در ایران محصولات این شرکت از 0.12 کیلووات تا 400 کیلووات ارائه می شود. که میتوان از انواع آن محصولات عمومی و الکتروموتورهای ضد انفجار را نام برد. صرفه جویی در مصرف انرژی در هر دو کاربری عمومی و کاربردهای صنعتی هدف اصلی شرکت زیمنس در تولید و طراحی الکتروموتورها بوده است. الکتروموتور زیمنس با سطوح ولتاژ مختلف برای سطوح گوناگون صنعتی و مصارف مختلف قابل دسترسی و عرضه می باشد.

زیمنس الکتروموتورهای خود را تحت یک محصول با نام Simotics ترکیب کرده است. کمپانی زیمنس آلمان با بیش از 150 سال تجربه در ساخت و تولید الکتروموتور پیشرو و از صاحب سبک ترین تولید کنندگان جهان تلقی میشود که با گستردگی تولیدات و رعایت کامل ترین استانداردها یکی از بهترین انتخاب ها برای تمام طیف های مصرف کنندگان صنعتی و عمومی قابل تأمل می باشد.

الکتروموتور SIEMENS سه فاز دارای رنج توانی 0.37 کیلووات تا 220 کیلووات در 1500 دور در دقیقه می باشد . این رنج در خروجی 3000 دور بین 1.5 تا 200 کیلووات می باشد

کاربرد الکتروموتور زیمنس

1 . صنایع فولادی

2 . صنایع ذوب آهن

3 . صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی

4 . صنایع مصالح ساختمانی و سیمان

5 . صنایع پمپ سازی و گیربکس سازی

6 . و بسیاری صنایع دیگر

 

مزایای الکتروموتور SIEMENS

1 . طول عمر بالا

2 . دارای سیم مسی

3 . راندمان بالا

4 . دارای جریان یکنواخت

5 . دو جنس بدنه چدنی و آلومینیومی

6 . تنوع در توان ، سایز

7 . دارای ولتاژ های تک فاز و سه فاز

8 . در دسترسی بودن همیشگی در ایران

 

لیست قیمت الکتروموتور زیمنس به علت نواسانات قیمت ارز در حال حاضر موجود نمی باشد . برای هرگونه استعلام قیمت با ما در تماس باشید

کاتالوگ الکتروموتور زیمنس

لیست قیمت الکتروموتور زیمنس 

شروع گفتگو
نیاز به راهنمایی دارید ؟ کلیک کنید
سلام ! چه کمکی میتونم بهتون کنم؟