تیپ های مختلف گیربکس خورشیدی

گیربکس سیاره ای با شافت خروجی صاف عنصر ایده آل برای دستیابی به اتصال مناسب به یک اتصال است. این به شما امکان می دهد حداکثر انتقال گشتاور را حتی در حالت معکوس بدست آورید.فلنج ورودی گیربکس خورشیدی به صورت جداگانه با موتور سازگار است. واحد جمع و جور گیربکس سیاره ای با شافت خروجی و موتور موتور انعطاف پذیری شما را افزایش می دهد.

  • گیربکس خورشیدی با شافت خروجی ( شافت دار )

به دلیل عدم تحرک پایین شافت چرخشی ، گیربکس های سیاره ای با شافت خروجی بهترین راه حل برای بسیاری از کاربردهای پویا است. تطبیق پذیری گیربکس های سیاره ای با شافت خروجی حداکثر انعطاف پذیری را برای انتخاب محصول مناسب برای برنامه شما ایجاد می کند.چرخ دنده های خورشیدی ، که می توانند باعث کاهش سرعت و گشتاور زیادی در یک بسته کوچک شوند ، دارای ویژگی های عملیاتی فراتر از قطارهای چرخ دنده ای با محور ثابت هستند.

چرخ  تیپ های مختلف گیربکس خورشیدی

چرخ دنده های خورشیدی ، با ساختار ذاتی و پوشش استوانه ای درون ذاتی ، اغلب به عنوان جایگزین جمع و جور برای گیربکس های استاندارد دنده و دنده استاندارد شناخته می شوند. مناسب بودن برای طیف گسترده ای از برنامه ها – از پیچ گوشتی های برقی گرفته تا قطارهای بولدوزر – این واحدها در شرایطی که فضا و وزن در مقابل کاهش و گشتاور نگران کننده هستند ، حریفان اصلی هستند. برای درک کامل عملکرد آنها ، به جزئیات نیاز دارید. بررسی ساخت و ساز و مکانیک سیستمهای سیاره ای ، برخی از عوامل کمتر بدیهی است که به مرحله اجرا در می آید.

مقالات پیشنهادی  پمپ شستشوی چیلر

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.