مزایای گیربکس خورشیدی

گیربکس های خورشیدی مزایای بسیاری دارند که چند نمونه از آنها را نام خواهیم ب بازده 98 درصدیامکان کوبل بسیار و راحت الکتروموتورقابلیت تحمل دور تا 3500 دور در دقیقه سرویس و نگهداری آسان حجم بسیار کم این گیربکس ها نسبت به دیگر مدل ها محدوده دور نرمال بین 5 تا 800 دور در دقیقهدوام و استحکام بالا لقی بسیار کمکاهش اصطحکاک بین قطعاتکاهش گرما و انتقال آن از قطعات متحرک به محفظه است.

نکته مزایای گیربکس خورشیدی

این نکته هم مهم است که با توجه به این که گیربکس خورشیدی دارای مزایای بسیاری نسبت به دیگر مدل های گیربکس مانند گیربکس شافت مستقیم ، گیربکس حلزونی و گیربکس کرانویل می باشد اما استفاده از آن فقط در مصارف صنعتی و سنگین پیشنهاد میشود واحدهای دنده سری V، واحدهای محرک درام بالابر با چرخ دنده مارپیچ سه مرحله ای هستند. ورودی و خروجیفواصل مرکز تا حد امکان از هم فاصله دارند. شفت های ورودی و خروجی موازی هر کدام هستنددیگر. شفت های خروجی طبق استانداردها اسپلینت می شوند.

صنایع مزایای گیربکس خورشیدی

گیربکس های مخلوط کن سری K با یاتاقان های محور خروجی اجباری، آب بندی های ویژه و روغن اضافیاستخر نشتی برای جلوگیری از نشت روغن از واحد دنده. آنها به طور خاص برای غذا طراحی شده اندو صنایع تصفیه فاضلاب که نشت روغن می تواند مشکل ساز باشد. نشت روغن می تواند
همچنین با سنسور روغن اختیاری شناسایی می شود.

مقالات پیشنهادی  الکتروموتور سه فاز

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.