پمپ ضد اسید استیل 316

در کاربردها و صنایعی که اسید ها و در کل مواد شیمیایی مورد استفاده در آنها خورندگی بالایی دارند و احتمال آب شدن ( و خرابی قطعات پمپ ) به خصوص پروانه و ساختمان اصلی پمپ دارد ، و همچنین صنایعی که نیاز به استانداردهای بهداشت دارند استفاده از پمپ ضد اسید پیشنهاد میشود.

معرفی پمپ استیل ضد اسید 316

این پمپ ها توسط کارخانه های مختلفی از جملهلوارا ایتالیاروتو فلویدبهمناباراو چند شرکت معتبر دیگتولید و عرضه میشود ، این محصولات را به راحتی میتوانید در موارد مختلف استفاده نماییدبه طور مثال در جدول زیر لیست قیمت پمپ استیل شرکت پمپ شیمی پمپ ایران درج شده است.

فرسودگی پمپ ضد اسید استیل 316

.این نه تنها مصرف برق را کاهش می دهد، بلکه عمر سایش را نیز افزایش می دهدبخش‌های پمپ را از بین می‌برد، زیرا خشکی را که باعث فرسودگی زودهنگام می‌شود، از بین می‌برد.مدل اتوماتیک از نوع شناور دارای مدار کنترل یکپارچه ودو سوئیچ شناور که با ولتاژ پایین کار می کنن.
سیستم اتصال ریل راهنما پمپ را به و از آن متصل می کندلوله کشی به راحتی فقط با پایین آوردن و بالا بردن پمپ، اجازه می دهدنگهداری و بازرسی آسان بدون نیاز بهوارد سامپ شوید.

 فنی پمپ ضد اسید استیل 316

دفتر فنی دبم در کنار تحقیق وبخش توسعه، به طور مداوم در حال توسعه استپروژه های جدید و نوآوری محصولات فعلی. ماهدف اولیه رضایت مشتری منجر بهتوسعه طراحی مدولار پمپ ها،که امکان مونتاژهای سفارشی و سفارشی را فراهم می کندبا اجزا و موادی که به طور ایده آل مناسب هستندبرای استفاده از آنها یکی از نقاط قوت شرکت ما این است وبخش تحقیق و توسعه داخلی ما است.

مقالات پیشنهادی  پمپ اسید سولفوریک

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.