لوازم یدکی پمپ اسید

از آنجایی که همیشه تهیه لوازم یدکی پمپ اسید ساخت چین و به طور کل محصولات خارج از ایران مشکلاتی را به همراه داشته است ، مخصوصا از بیشتر شدن مشکلات واردات کالا ، مشتریان همیشه این دغدغه را داشته اند که در صورت به مشکل خوردن محصول خریداری شده ، لوازم آن موجود خواهد بود یا خیر ؟

شرکت لوازم یدکی پمپ اسید

پمپی که ما به شما معرفی میکنیم و ساخت شرکت ایرانی شیمی پمپ است ،  کاملا ساخت داخل بوده و تمامی لوازم و ملزومات به ثبت رسیده است و ما این اطمینان خاطر را به شما میدهیم این لوازم همیشه موجود بوده و هیچ نگرانی برای تامین این قطعات وجود نخواهد داشت این محصولات شامل موارد زیر میشودپروانه پمپ اسیدسیل مکانیکی پمپ اسیدسرشلنگی پمپ اسیدپمپ ضد اسید است.

فرایند لوازم یدکی پمپ اسید

پمپ Tapflo معمولاً یک بخش اساسی در فرآیند خطرناک استمایعات ما همیشه در تلاش هستیم تا ایمن ترین و دوستدار محیط زیست را عرضه کنیممحلول این مایعات به عنوان بخشی از تفکر ایمنی ما، ما در خط مقدم هستیمپیروی از استانداردها، دستورالعمل ها و دستورالعمل های مهم. بسیاری از محصولات مامطابق با دستورالعمل EC ATEX برای تجهیزات در محیط های خطرناک انفجار. همه پمپ های ما البته دارای علامت CE هستند و توسط جامع ما دنبال می شونددفترچه های راهنما Tapflo یک شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2001 است. گواهی EHEDG پمپ دیافراگمی آسپتیک ما در سال 2009 به دست آمد.

مقالات پیشنهادی  پمپ اسیدی صنعتی

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.