راهنمای انتخاب پمپ اسید

در پمپ های مخصوص مواد شیمیایی ( پمپ ضد اسید ) ، قطعاتی که در تماس مستقیم با مواد هستند باید از جنسی انتخاب شوند که در برابر آن ماده شیمیایی مقاومت لازم را داشته باشد. نکته مهم در انتخاب پمپ اسید یا همان پمپ ضد اسید یا پمپ پلیمری بعد از دانستن هد و دبی لازم، اینست

تنوع راهنمای انتخاب پمپ اسید

که به دلیل تنوع بسیار زیاد مواد شیمیایی امکان استفاده از یک نوع ماده خاص به عنوان جنس ثابت در ساخت پمپ ها وجود نداشته و بسته به خواص شیمایی و فیزیکی ماده مورد نظر و شرایط کاری برای هر مورد خاص موضوع بررسی شده و ماده مناسب برای ساخت قطعات پمپ انتخاب می گردد. پمپ مگنتی و پمپ تزریق مواد شیمیایی نیز دارای کاربرد نسبتا مشابهی هستند. بهتر است برای انتخاب نوع پمپ اسید خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

صنعت راهنمای انتخاب پمپ اسید

یکی از شناخته شده ترین پمپ ها استبرندهای معتبر در صنعت پمپاژ جهانی، در خدمت مشتریان هستندنفت و گاز، معدن، تولید برق،موادشیمیایی، خمیر وکاغذ و بازارهای صنعتی عمومی به عنوان تنها سازنده بهاستاندارد نظارت دیجیتال بر روی هر پمپ فرآیند، ITT را ایجاد کنیدپمپ گولدز همچنان در صنعت مکانیکی پیشرو است  وطراحی پمپ و پذیرش فناوری های هوشمند است.

خانواده راهنمای انتخاب پمپ اسید

خانواده پمپ های فرآیند شیمیایی شامل ANSI و ISO استمدل ها. Pumps Goulds و Rheinhütte Pumpen در بالا تخصص دارندآلیاژهای پمپ های شیمیایی ما از 316SS تا زیرکونیوم وسایر آلیاژهای خاص به صورت درخواستی و همچنین طیف گسترده ای از پلاستیکمواد. پمپ های غیر فلزی منحصر به فرد مزایای مشخصی را ارائه می دهند.

محصولات راهنمای انتخاب پمپ اسید

فلزات اولیه طیف گسترده محصولات، پمپ های گولدز را ایده آل می کندانتخابی برای خدمات سخت این صنعت. ما فراهم می کنیم پمپ برای جابجایی ساینده های عمودی و شناور، دوغاب پمپ های فلس دار، پمپ های شیمیایی برای مشروب ترشی ومحلول های لیچینگ، توربین های عمودی، پمپ های مکش دوبل برایبرج خنک کننده و برنامه های آبگیری و پمپ های زبالهاسید.

مقالات پیشنهادی  پمپ اسید سولفوریک

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.