درباره ما

image_pdfimage_print

گروه صنعتی درویش

گروه صنعتی درویش

گروه صنعتی درویش با بیش از 50 سال تجربه در صنعت کشور 

این گروه در ابتدای کار توسط مدیریت گروه و در سال 1346 با نام شرکت ستایش شروع به فعالیت می نماید که عمده فعالیت آن نیز مربوط به کارخانه های آردسازی ، والسی و سنگبری های کشور با ارائه دستگاه های بوجار گندم ، سیاهدانگیر گندم ،  شن گیر گندم ، پوستگیر و انتقال دهنده های قاشقکی و پنوماتیک ، اسیاب چکشی ( که برای اولین بار وارد کشور شده بود )  آغاز نموده است .

در ادامه شروع به مشاوره و همکاری با کارخانه های سنگبری در زمینه های انتخاب الکتروموتور ، الکتروگیربکس ، پمپ های ساده و غلیظ کش برای دستگاه های فرز دروازه ای  و …. می نماید . مشاوره و همکاری با مهندسین کارخانه ها نیز از عمده فعالیت های آن زمان مدیریت گروه صنعتی درویش بوده است .

سرانجام در سال 1352 فعالیت رسمی خود را آغاز میکند و از آن زمان تاکنون هر ساله بر فعالیت خود افزوده است ، بطوریکه امروز این گروه دارای نمایندگی فروش چندین کارخانه تولیدی داخلی و خارجی را بر عهده دارد و با افتخار اعلام میدارد که همواره با تکیه بر پرسنل مجرب و با تجربه خود به مشتریان مشاوره رایگان خواهد داد تا خریدار با اطمینان خاطر کالای پیشنهادی گروه صنعتی درویش را خریداری نماید .

امید است با شروع فاز جدید فعالیت گروه صنعتی درویش از این طریق ، بتوانیم به پیشبرد فعالیت کارخانه ها و خریداران کمک شایانی نماید .

خرید از ما

میتوانید با استفاده از صفحات مخصوص هر محصول و مشاهده کاتالوگ فنی ، محصول خود را انتخاب نمایید .سپس با ما تماس بگیرید و بعد از صدور پیش فاکتور ، روال سفارش آغاز خواهد شد 


درخواست تماس

0/5 ( 0 نظر )