وارد کننده انواع گیربکس خورشیدی در ایران

وارد کننده انواع گیربکس خورشیدی

واردات گیربکس خورشیدی مانند واردات محصولات صنعتی با مشکلات فراوانی همراه می باشد که در سالهای اخیر بسیار افزایش داشته است . در حالی که بسیاری از محصولات داخلی کیفیت قابل قبولی نسبت به محصولات اروپایی و دیگر نقاط دنیا ندارد ، اما از طرف برخی کارخانه و شرکت های تولید کننده موتورآلات صنعتی و کشاورزی داخلی ( ایرانی ) به وزارت صمت اعلام میشود که ما توانایی تولید محصول خاص را در داخل داریم و نیازی به واردات محصول نیست .

اینجاست که واردات مستقیم و بدون دردسر یک سری محصولات یا به میزان زیادی کاهش می یابد و یا به طور کلی متوقف خواهد شد . قبلا برای خرید مستقیم از شرکت های اروپایی و واردات یک محصول زمان تحویل حدود یک ماه بود ، اما با شرایط به وجود امده جدید این زمان گاها به یک سال هم می انجامد .

فروشگاه گیربکس خورشیدی درویش تمام تلاش خود را میکند که در کنار فروش محصولات با کیفیت داخلی از جمله گیربکس خورشیدی اصفهان دورمتغیر ، واردات گیربکس خورشیدی ایتالیایی و دیگر محصولات را از جمله گیربکس خورشیدی STM ، گیربکس خورشیدی Reggiana و دیگر برندهای معتبر جهانی را ادامه دهد .

ما سالهاست که در امر واردات گیربکس خورشیدی در ایران فعالیت میکنیم و گیربکس های خورشیدی کامل ( اسمبل شده ) و همچنین قطعات جدا ( به همراه لوازم یدکی گیربکس خورشیدی ) همگی توسط فروشگاه گیربکس خورشیدی درویش وارد و به همکاران و مشتریان گرامی عرضه میگردد

مقالات پیشنهادی  قطعات گیربکس خورشیدی

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.