قیمت پمپ اسیدشویی آبگرمکن

پمپ اسید شویی که ابزار مورد استفاده تکنیسین ها و سرویسکاران تاسیسات می باشد جهت شستشوی مبدل اصلی و ثانویه پکیج مورد استفاده قرار میگیرد .

مشکلی که معمولا برای پمپ های اسیدشویی پیش خواهد آمد این است که پروانه پمپ آن دچار خوردگی خواهد شد. و همچنین این پمپ قابلیت حمل و نقل دارد و میتوان آن را به راحتی توسط موتورسیکلت یا حتی بصورت پیاده جابجا نمود.

پمپ های اسیدشویی پاور فلو مجهز به دریچه تخلیه و تغذیه اسید می باشد و به راحتی میتوان مخزن را پر یا خالی از اسید نمود.

اتصالات و قطعات استفاده شده در این پمپ از ABS و UPVC و PP و PE می باشد که خیال شما را از خورده شدن توسط اسید راحت خواهد کرد.

برای دریافت قیمت پمپ اسیدشویی آبگرمکن از طریق چت آنلاین واتساپ یا دکمه زیر با ما تماس بگیرید

 

پمپ اسید شویی آبگرمکن

یکی از مهم ترین کاربردهای پمپ ضد اسید استفاده از آن به عنوان اسیدشویی می باشد . از پمپ اسیدی برای اسیدشویی آبگرمکن ، پکیج و چیلر استفاده میشود .

یکی از کاربردهای پمپ اسیدشویی برای ، اسیدشویی آبگرمکن است . 

یکی عواملی که باعث ایجاد اختلال بر روی عملکرد آبگرمکن میشود ، املاح آب است که به مرور رسوب گذاری در تمام قسمت هایی که با آب تماس برقرار میشود ، صورت میگیرد . 

این عمل باعث میشود آب با سرعت بسیار کمتر درون آبگرمکن حرکت کند ؛ در حالی که مشاهده کردید این اتفاق برای پکیج شما افتاده است به سرعت باید مبدل گرمای پکیج را جرمگیری کنید تا آسیبی به دستگاه وارد نشود . 

بهترین و منطقی ترین راه برای رسوب زدایی درون پکیج استفاده از پمپ اسیدشویی آبگرمکن است . 

نکاتی که باید در هنگام استفاده از پمپ اسیدشویی آبگرمکن رعایت کنید : 

  • از باز کردن قسمت های پلمپ شده دستگاه مانند پلمپی که برای الکتروموتور ایجاد شده است ، جلوگیری کنید درغیر اینصورت گارانتی پمپ باطل میشود .

  • از وارد کردن فشار به درپوش فیلتر بخار اسید خودداری کنید ( همیشه باید بسته باشد)

  • به هیچ عنوان از اسیدهای دارای خاصیت خورندگی بسیار قوی مانند اسید سولفوریک استفاده نکنید . ( مناسب برای اسید دیسکیلر 32 درصد)

  • پس از تمام شدن عمل جرمگیری حتما مخزن را خالی کرده و تمیز کنید برای بیشتر کردن طول عمر دستگاه 

  • از وارد کردن ضربه شدید به بدنه ی پلاستیکی دستگاه خودداری کنید ، همینطور از تماس اشیای تیز با بدنه دستگاه جلوگیری کنید .

 

مقالات پیشنهادی  راهنمای انتخاب پمپ اسید

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.