انواع برند پمپ ضد اسید

معرفی پمپ ضد اسید

پمپ ضد اسید که به اسم پمپ مگنتی نیز شناخته میشود ، یک نوع از پمپ های صنعتی است ؛ همانطور که مشخص است از پمپ های مختلف برای پمپاژ مایعات یا سیالات استفاده میشود که در زمان انتخاب پمپ اسیدی هم باید به نوع موادی که باید پمپاژ شود ، میزان ورودی و خروجی و ویژگی های شیمیایی آن ماده و ویسکوزیته ی آن توجه کرد . 

پمپ اسیدی را پمپ ضد اسید یا پلیمری نیز مینامند ، که با توجه به گسترده بودن زمینه هایی که از پمپ پلیمری در آن استفاده میشود ، نوع ها و برندهای مختلفی از آن نیز وجود دارد .

معرفی برندهای پمپ ضد اسید 

پمپ مایه 

این شرکت از اولین شرکت های تولید پمپ های دارای کالیت و استنلس استیل میباشد 

شرکت پمپ مایه دارای سابقه ی فعالیتی 30 ساله ای میباشد که در زمینه ی تولید پمپ های باکالیت و استنلس پیشگام بوده است ؛ البته محصولات دیگری مانند پمپ اسید پمپ مایه ، پمپ های پلی اتیلن ، پمپ پلی پراپلین و تفلون نیز تولید میکند .

از محصولات این شرکت در زمینه هایی همانند صنایع شیمیایی ، دارویی و غذایی ، تولید چسب ، در فعالیت های پتروشیمی و پالایشگاه ها و انرژی اتم و همانند این ها استفاده میشود . 

محصولات : پمپ های باكلیت ، پمپهای استنلس استیل L304L – 316L ، پمپ های پلی اتیلن ، پمپهای پلی پراپلین ، پمپ های تفلون ، پمپ های 12 و 24 ولت DC و …

پمپ های خاص با ظرفیتها و مختصات و مشخصات ویژه طبق درخواست متقاضی

سوپاپهای پلی اتیلن، فلوتر سوئیچ جیوه ای ، مخازن تغذیه پمپ ها 

پمپ SPC

اسم کامل این شرکت اسپیکو میباشد که بیش از 30 سال است در زمینه طراحی و تولید انوع پمپ های صنعتی مانند پمپ کف کش ، لجنکش ، شناور و … سابقه ی درخشان دارد . 

تمام محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای مدیریت کیفیت ISO -9001-2008 و استاندارد بین المللی اروپا CE زیر نظراستانداردهای اروپایی BS-EN ISO9906 و EN60335-2 و EN60335-1 و به علاوه استاندارد استاندارد ملی ایران زیر نظر استانداردهای ISIRI 1562-1 و ISIRI7817 و ISIRI 1562-2-41 را نیز دارد . 

این شرکت هم اکنون هم نیازهای شرکت های داخلی را رفع کرده و همچنین توانسته است که محصولات خود را به کشورهای همسایه نیز صادر کند. 

محصولات : انواع پمپ پلیمری ضد اسید ، پمپ پلیمری کوچک ، پمپ پلیمری اسید ، پمپ اسید سولفوریک ، پمپ اسیدشویی ، پمپ مگنتیک ، پمپ مگنتی سانتریفیوژ ، پمپ مگنتی کوچک ، پمپ مگنتی ۸ خوار

جت پمپ 

این شرکت در سال 1356 تاسیس شده است که با بیش از 40 سال سابقه در تولید پمپ و ابزارآلات مورد لازم صنعت ایران ، توانسته است به یکی از شرکت های پیشگام در راه تولید و تهیه پمپ مورد نیاز صنعت کشور و تجهیزات مربوط به آن در صنایع مختلف مانند نفت ، پتروشیمی 

و شیمیایی و صنایع دارویی و غذایی و همینطور آزمایشگاهی ؛ تبدیل شود . 

این شرکت توانسته است یک رابطه ی همکاری با تولید تولیدکنندگان داخلی و خارجی و همینطور دارای دانش کافی و پرسنل ماهر و مجرب و امکانات فنی و دستگاه های مناسب با صنعت ایران ، توانسته است محصولات با کیفیتی وارد بازار کند همچنین خدمات دیگری همچون خدمات پس از فروش و گارانتی و تعمیرات پس از فروش و همینطور انجام مشاور برای صنعت کاران را نیز عرضه میکند . 

محصولات : 1. پمپ سانتریفیوژ 

  1. پمپ دیافراگمی پنوماتیک 
  2. پمپ تزریق یا دوزینگ 

4.پمپ پریستالتیک 

  1. پمپ تخلیه بشکه
  2. پمپ هواده یا بلوئر
  3. پمپ روغن داغ 
  4. پمپ دنده ای
  5. سیستم پایش و اندازه گیری 
  6. پارامترهای آب 

شیمی پمپ ایران :

این شرکت با توجه به اینکه سالها در طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی پمپ های اسیدی از جنس و مدل های مختلف ( پلی پروپلین یا پلی اتیلن که در سایز های مختلف در بازه ی 5متر تا 70 متر ارتفاع با دبی 2 تا 50 مترکعب در ساعت ) سابقه دار محسوب میشود و در صنایع مختلفی مانند . صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی، نساجی، صنایع شوینده، نفت و پتروشیمی مورد استفاده قرار میگیرد.

یکی از نمایندگان این شرکت ، فروشگاه پمپ درویش  است که پمپ های اسیدی پمپ شیمی را در اقصی نقاط کشور به فروش میرساند . 

یکی از دلایلی که باعث شده است محصولات این شرکت با کیفیت باشد ، استفاده از دانش فنی به روز دنیا ، همینطور ماشین آلات پیشرفته و تجهیزات مورد نیاز است که تمام این دلایل باعث شده است این شرکت بتواند کیفیت محصولات خود را بیشتر کند و به استانداردهای شناخته شده ی جهانی نزدیک و نزدیکتر شود و مورد اعتماد صنعت کاران باشد. 

محصولات : پمپ پلی پروپلین ، پمپ های استیلن استیل ، انواع پمپ مگنتی 

دیگر مقالات ما : پمپ ضد اسید

مقالات پیشنهادی  پمپ اسید سولفوریک

درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.