فروش انواع الکتروموتور چینی

کشور چین یکی از بزرگترین و پر استفاده ترین تولید کننده های الکتروموتور در جهان است ، در کشور خودمان در تولید انواع دستگاه های صنعتی و غیر صنعتی از الکتروموتور چینی استفاده میشود . 

با اینکه در چند سال اخیر قیمت الکتروموتورهای چینی دچار نوسان بوده ولی باز هم برای صنعتکاران بهترین و آسان ترین گزینه برای خرید الکتروموتور میباشد .

معرفی معروف ترین برندهای الکتروموتور چینی

الکتروموتور کاجیلی :

این شرکت یکی از بزرگترین و محبوبیت ترین تولید کننده های الکتروموتور نزد ایرانیان است که به دلیل دارا بودن قیمت مناسب و تحویل فوری به مشتری بسیار استفاده میشود ، همینطور خدمات پس از فروش بسیاری را نیز ارائه میدهد . 

الکتروموتور کاجیلی به عنوان با کیفیت ترین برند چینی به حساب می آید . پوسته ی این محصولات این شرکت از آلومینیوم یا چدن ساخته میشود که نوع چدنی را میتوان برای توان های بالا به کار برد . 

الکتروموتور چینی کاجیلی

الکتروموتور ارسم 

این الکتروموتور نیز به عنوان یکی از پر استفاده ترین برندهای موجود در بازار الکتروموتور به حساب می آید . 

بهره وری محصولات این شرکت بالا بوده و همچنین جنس پوسته به گونه ای است که مقاومت خوبی دارد .

یکی از مدل های این شرکت ، الکتروموتور آلومینیوم ارسم میباشد که در مدل نیم فلنچ ساخته میشود و همچنین میتوان آن را در جهات مختلف بر روی پایه نصب کرد .  قیمت الکتروموتور ارسم ، قیمتی معمولی دارد و با توجه به کیفیت بالایی که دارد به قیمتش می ارزد . 

الکتروموتور چینی ارسم

الکتروموتور RPM 

محصولات این شرکت بین الکتروموتورهای با کیفیت چینی جای دارد که بیشتر برای توان بالای موتور و پوسته چدنی خود معروف شده است . البته امتیازهای دیگری مانند سیم پیچ مسی و بهره وری بالا هم دارد .  قیمت این الکتروموتور برای صنعتکاران کشورمان بسیار مناسب است . 

الکتروموتور NJM 

انبار این الکتروموتور در شهر اصفهان است . که مانند محصولات مشابهی که در بالا گفتیم دارای پوسته ساخته شده از چدن و سیم پیچ مسی است . همچنین کیفیت بالایی دارد و در زمینه ی ساخت دستگاه های مختلف بسیار استفاده میشود . این الکتروموتور به کسایی توصیه میشود که قیمت مناسب در اولین اولویتشان است . 

الکتروموتور چینی متفرقه

کیفیت ساخت الکتروموتور چینی

الکتروموتورهای چینی شاید از لحاظ کیفیت و توان در حد محصولات رقیبان اروپایی نباشد اما برای زمینه های مختلف و کوچک و بزرگی مناسب است و میشه از آن استفاده کرد ، بیشتر این محصولات برای افرادی مناسب است که قیمت الکتروموتور یکی از اولویت های مهمشان است . 

امروزه که کشور خودمان نیز در این صنعت جا باز کرده است و توانسته توانایی بالایی از خود در زمینه ی تولید الکتروموتور نشان دهد ، الکتروموتورهای ایرانی نیز یکی از گزینه های خوب برای افرادی است که قیمت برایشان مهم است ،اما به هرحال هنوزم ابزارآلات چینی در کشور ما بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . 

همانطور که میدانید محصولات وارداتی و خارجی به دلیل نوسانات ارزی و گمرک همواره قیمتشان بالا و پایین میشود پس برای ما مقدور نیست که در اینجا برای شما قیمت را قرار دهیم ، برای اطلاع از مدل الکتروموتوری که در نظر دارید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید . 

الکتروموتور کاجیلی 

این شرکت چینی فعالیت خود را از سال 1995 میلادی در فوجیان کشور چین آغاز کرد و طی سالهای فعالیتش به یکی از تولید کننده های الکتروموتور در دنیای صنعت تبدیل شد .این شرکت در نقاط مختلف دنیا 20 شعبه ی نمایندگی دارد و در سهام شرکت های زیادی ( بیش از 200 شرکت ) مشارکت دارد . 

گروه صنعتی درویش یکی از نمایندگی های فروش الکتروموتور کاجیلی در کشور میباشد که همواره در تلاش بوده است با فراهم انواع مختلف الکتروموتور و لوازم مرتبط به آن عمل خرید و فراهم آن را برای صنعتکاران کشور راحتتر کند . 

ما بازه گسترده ای از  انواع الکتروموتور کاجیلی که شامل الکتروموتور سه فاز کاجیلی ، موتور پوسته آلومینیوم کاجیلی و موتور کلاچ دار می شود را به مشتریان خود عرضه کنیم . 

در عملکرد و ارزش های شرکت کاجیلی موردهای پررنگ و مهمی وجود دارد مانند احترام به اخلاق و شخصیت انسانی ، حمایت از استعدادهای موجود و مرتبط به فعالیت شرکت .هم اکنون این ارزشها تبدیل به هدف و دلیل موفقیت شرکت شده است . 

این شرکت علاوه بر ایجاد نوآوری در زمینه ی تولید الکتروموتور ، موفق شده است هم هزینه های اولیه برای تولید الکتروموتور را کاهش دهد و همچنین فعالیتش با رضایت مشتری همراه بوده است . 

مزایای الکتروموتور چینی کاجیلی 

 • ساخت و طراحی الکتروموتورها در دو نوع سه فاز و تک فاز 
 • در مدل های دی سی و مناسب برای جریان های متناوب 
 • بدنه ی ساخته شده از آلومینیوم و چدن 
 • توانایی برای ایجاد جریان متناوب 
 • ساخت و تولید در سایزها ، مدلها و سری های مختلف 
 • قیمت نسبتا مناسب نسبت به رقیبان اروپایی
 • بهره وری بالا 
 • شرایط نگهداری و تعمیر آسان 
 • دارای سیم پیچی مسی 

محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی مانند ISO9001 و .. میباشد . یکی از دلایل موفقیت این شرکت جلب رضایت هم مشتریان داخلی ( داخل چین ) و هم مشتریان جهانی میباشد ، به همین دلیل هم در بازار داخلی و هم خارجی به یکی از برندهای بزرگ تبدیل شده است . 

 

مدلهای الکتروموتور کاجیلی 

 1. الکتروموتور سری MS سه فاز 
 2. دینام سری CDF سه فاز 
 3. موتوری سری SDF سه فاز 
 4. الکتروموتور تکفاز سری ML و MY 
 5. الکتروموتور تکفاز سری YC

 

کاربردهای الکتروموتور چینی کاجیلی 

 • مورد استفاده در سیستمهای هیدرولیک 
 • مناسب برای آسیابها 
 • خردکنها 
 • مورد استفاده در نوار نقاله یا غلتکها 
 • گیربکس و پمپها 
 • مناسب برای صنایع کاشی و سرامیک سازی 
 • برای زمینه های مرتبط به مرغداری 
 • مورد استفاده در صنایع مادر مانند پتروشیمی و زمینه های پالایشگاهی 
 • مناسب برای اسید سازی 
 • در صنعت فولاد 

لیست قیمت الکتروموتور چینی

همانطور که میدانید الکتروموتورهای خارجی به دلیل نوسانات بازار و ارز ، قیمت ثابت و پایداری ندارد و به طور مطمئن نمیتوان برای شما قیمت را اینجا قرار دهیم . ولی شما میتوانید از طریق روش های مختلف ارتباط با ما قیمت روز را از کارشناسان فنی ما استعلام نمایید